Boateng: Lamtumirë Bayern Munich – Lajmi.net
Boateng: Lamtumirë Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:07, 15 June 2018
Jerome Boateng ka filluar kërkimin për një klub të ri.

Jerome Boateng ka vendosur të largohet nga Bayern Munich.

Mediat gjermane kanë njoftura se mbrojtësi dëshiron ta gjejë një ekip të ri, larg nga Bundesliga.

Boateng ka zgjuar interesim nga klube të ndryshme evropiane, përcjell “lajmi.net”.

Juventus e mirëpret në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO