Bayern Munich cakton çmimin për shitjen e Lewandowskit – Lajmi.net
Bayern Munich cakton çmimin për shitjen e Lewandowskit
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:33, 6 June 2018
Robert Lewandowski nuk e ka të ardhmen e sigurt në Bayern Munich.

Bayern Munich ka caktuar çmimin për shitjen e Robert Lewandowskit.

Sulmuesi polak ka paralajmëruar se mund të largohet nga klubi, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Kurse, mediat gjermane raportojnë se skuadra bavareze kërkon 200 milionë euro për shërbimet e yllit polak, përcjell “lajmi.net”.

Lewandowski ka zgjuar interesim nga disa klube evropiane përfshirë Real Madridin dhe Juventusin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO