Bayern dyfishon epërsinë, realizon Muller

21:44 | 17 Gusht 2021

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Borussia Dortmundit.

Ishte mesfushori Thomas Muller që gjeti golin e dytë për “Bavarezët”, shkruan lajmi.net.

Pas një tjetër aksioni të shpejtë, gjermani u asistua nga Robert Lewandowski dhe lehtësisht realizoi në portën e zbrazët (49′).

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 0 – 2./Lajmi.net/