Auto – Lajmi.net

Aktuale

Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit për herë të parë....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Këto janë pesë veturat më të shtrenjta në botë

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar atë si veturën e re më të shtrenjtë në histori....

15 March, 2019 Lexo më shumë

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu

Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio për shkak të problemeve mekanike, përkatësisht problemit me pedalet e frenimit....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Bugatti 11-milionësh i modifikuar, ja si duket pa çati

Bugatti La Voiture Noire, vetëm pak ditë më parë u lansua në Gjenevë, i cili zyrtarisht u bë makina më e shtrenjtë ndonjëherë - 11 milionë euro etiketë....

13 March, 2019 Lexo më shumë

Telefoni “bishë” që mbanë baterinë deri në 50 ditë

Smartfoni i kompanisë teknologjike 'Avenir' ka baterinë me kapacitetin më të madh të ndërtuar ndonjëherë. ...

13 March, 2019 Lexo më shumë

Konfirmohen specifikat e ‘BMW M3’ 2020

Ka pasur zëra të ndryshëm në lidhje me 'M3'-shin e ri të kompanisë prodhuese të automobilave, BMW, por kjo e fundit nuk ka konfirmuar detajet zyrtare të specifikimeve....

13 March, 2019 Lexo më shumë

Makinat nga ‘Corvette’ që çdokush do të dëshironte t’i voziste

Nisja e Corvette nuk ishte e vrullshme. Jodomosdoshmërisht mund të thuhet se nuk kishte shitje të mëdha, transmeton lajmi.net....

13 March, 2019 Lexo më shumë

Partneri i Ferrarit zbulon krijimin më të ri në fushën e supermakinave

Përpara se të bashkonin forcat, dy kompanitë kanë qenë praktikisht rivale në disa fusha të biznesit të tyre. ...

13 March, 2019 Lexo më shumë

Lluka jep një lajm fantastik për të gjithë ata që duan të kenë veturë elektrike

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë ata që duan të përdorin veturat elektrike....

12 March, 2019 Lexo më shumë

E ngjyrosur apo e ndryshkur? Porsche-ja që po hamendëson të gjithë

Vetura të tilla mund të hasni edhe në rrugët e Kosovës....

12 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO