ZYRTARE: Trepça 89 zyrtarizon Ronaldon (FOTO) – Lajmi.net
ZYRTARE: Trepça 89 zyrtarizon Ronaldon (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:42, 19 February 2017
=
=
Trepça 89 vazhdon të përforcohet për sezonin pranveror, ku synon titullin e kampionit.

Në fazën e përgatitjeve, skuadra nga Mitrovica sot ka zyrtarizuar dy përforcimet e radhës.

Bëhet fjalë për brazilianët Ronaldo dhe Da Conceiçao.

“Mbërrijnë në Kosovë dy përforcimet e paralajmëruar ditë më parë nga KF Trepça’89 FC. Brazilianët Ronaldo dhe Da Conceição”, thuhet në njoftimin e Trepçës 89./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3