ZYRTARE: Perez largohet nga Arsenali, mbetet në Premierligë – Lajmi.net
ZYRTARE: Perez largohet nga Arsenali, mbetet në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 11:41, 9 August 2018
Lucas Perez do të vesh fanellën e West Hamit në sezonin tjetër.

Sulmuesi spanjoll është larguar nga Arsenal, por karrierën do ta vazhdojë në Premierligë.

Skuadra e West Ham ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Arsenalin për 29 vjeçarin.

Perez i ishte bashkuar Arsenalit dy vite më parë për 20 milionë euro, ndërsa sezonin e fundit e kaloi në huazim te Deportivo La Coruna në Spanjë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO