Zyrtare: Ndryshim drastik në finalen e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Zyrtare: Ndryshim drastik në finalen e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 18:30, 17 May 2017
UEFA ka rikthyer përsëri rregullin e vjetër.

Skuadra fituese e Ligës së Kampionëve, do ta festojë trofeun në fushë.

Kështu ka bërë të ditur institucioni evropian përmes një njoftimi për shtyp, përcjellë “Lajmi.net”.

Prej vitesh trofeu ngritej në tribuna, por ai ndryshim doli të jetë i pasuksesshëm. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Liga e Kampionëve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels