ZYRTARE: Liverpool njofton largimin e dy lojtarëve – Lajmi.net
ZYRTARE: Liverpool njofton largimin e dy lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 18:05, 8 June 2018
Foto: FC Liverpool
Emre Can dhe Jon Flanagan janë larguar nga Liverpool.

Nga sezoni i ardhshëm Emre Can dhe Jon Flanagan do të jenë pjesë e skuadrave tjera.

Liverpool ka njoftuar se mesfushori Can dhe mbrojtësi Flanagan do të largohen nga skuadra.

Të dy këta kanë qenë në përfundim të kontratave me Liverpool

Emre Can pritet t’i bashkohet Juventusit si transferim i lirë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO