ZYRTARE: Feronikeli shkarkon Afrim Tovërlanin – Lajmi.net
ZYRTARE: Feronikeli shkarkon Afrim Tovërlanin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 20:24, 29 April 2017
Afrim Toverlani dhe KF Feronikeli kanë ndërprerë bashkëpunimin.

Skuadra kampione e Kosovës, ka vendosur të ndërpres bashkëpunimin me trajnerin Toverlani, pas humbjes 1:0 nga Gjilani.

“Pas humbjes së sotme nga KF Gjilani, kryesia e KF Feronikelit, së bashku me trajnerin Afrim Tovërlani, kanë analizuar situaten e krijuar dhe kanë ardhur në përfundim bashkarisht që të nderpritet bashkepunimi duke shpresuar se ky hap do të jetë në të mirën e klubit.

Kryesia e KF Feronikelit e ka falenderuar trajnerin Afrim Tovërlani për kontributin dhe punën profesionale”, thuhet në njoftimin e skuadrës nga Drenasi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion