Zidane: Në finale me meritë, përgëzime Benzemas – Lajmi.net
Zidane: Në finale me meritë, përgëzime Benzemas
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:23, 10 May 2017
Zinedine Zidane e konsideron të merituar kualifikimin e Real Madridit në finale.

Trajneri francez u shpreh shumë i lumtur pas kualifikimit.

“Jam shumë i lumtur për kualifikimin në finale. Ne e arritëm atë me meritë”, deklaroi Zidane, përcjellë “Lajmi.net”.

I pyetur për golin, ai thuri lëvdata të mëdha për Karim Benzeman, i cili kreu punën më të madhe. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Zinedine Zidane

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble