Zëvendësimi i Chicharitos, zëvendësimi më qesharak që keni parë në futboll (VIDEO) – Lajmi.net
Zëvendësimi i Chicharitos, zëvendësimi më qesharak që keni parë në futboll (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:19, 14 March 2017
Javier Hernandezit i ka ndodhur diçka qesharake në fundjavën që shkoi në Bundesligë.

Sulmuesi meksikan ka dhuruar moment qesharak te zëvendësimi në ndeshjen ndaj Bremen, kur pas iu kishte vënë Niklas Moisander.

Se çfarë ndodhi te zëvendësimi i Hernandez, mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion