Zbulohet transferimi i parë i Bayernit në janar – Lajmi.net
Zbulohet transferimi i parë i Bayernit në janar
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:32, 18 December 2017
Sandro Wagner do të jetë transferimi i parë i Bayern Munich në afatin kalimtar të janarit.

Bayern Munich dhe Hoffenheim sipas raporteve të medieve në Gjermani, kanë gjetur akordin për sulmuesin 30 vjeçar.

Wagner në fillim të karrierës së tij ka qenë pjesë e Bayernit, për të vazhduar karrierën pastaj te MSV Duisburg, Bremen, Kaiselautern, Hertha e Darmstad.

Sulmuesi i kombëtares gjermane në 40 paraqitje për Hoffenheim ka shënuar 15 gola./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO