Xhaka përplaset me policët, për ti takuar tifozët – Lajmi.net
Xhaka përplaset me policët, për ti takuar tifozët
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:57, 26 March 2018
Me mbërritjen e Kombëtares në “Elbasan Arena”, është shënuar edhe incidenti i parë.

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, pasi ka zbritur nga autobuzi në të cilin gjendej së bashku me pjesën tjetër të grupit, ka nxituar të takoj disa të njohur.

Por futbollisti ka hasur refuzimin e policëve, të cilët nuk kanë lejuar që këta persona të kalonin rrethimin e policisë.

Kjo ka shkaktuar disa momente tensioni për Xhakën, i cili ka ngritur zëri duke kërkuar llogari nga policët për veprimin e tyre.

Një moment tensioni që është anashkaluar dhe Xhaka ka vazhduar t’i bashkohet pjesës tjetër të grupit./ vip sport

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO