Xhaka me urim special për nënën e tij – Lajmi.net
Xhaka me urim special për nënën e tij
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:27, 14 November 2017
Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen nënës në tri gjuhë, shqip, gjermanisht dhe anglisht.

Granit Xhaka ka publikuar një urim për ditëlindjen e nënës së tij.

Xhaka ia ka uruar ditëlindjen nënës në tri gjuhë, shqip, gjermanisht dhe anglisht.

“Urime Ditlindja Nëna ime.

Alles gute zum Geburtstag Mami.

Happy Birthday Mom”, ka shkruar Xhaka në Facebook. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Granit Xhaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown