Wilshere dëshpëron tifozët e Arsenalit – Lajmi.net
Wilshere dëshpëron tifozët e Arsenalit
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:44, 11 January 2018
Jack Wilshere u dëmtua në duelin mes Arsenalit dhe Chelseat në gjysmëfinalen e Carabao Cup.

Jack Wilshere ka pësuar një lëndim të ri.

Mesfushori anglez u dëmtua në duelin mes Arsenalit dhe Chelseat në gjysmëfinalen e Carabao Cup, dhe pritet të mungojë, në takimin e ardhshëm ndaj Bournemouth, në Premierligë.

“Wilshere ka një problem në nyjën e këmbës, nuk e di nëse do të kthehet të dielën”, u shpreh menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball