Vetëm ‘sheikët’ mund ta shikojnë ndeshjen PSG – Real, biletat kalojnë mijëra euro – Lajmi.net
Vetëm ‘sheikët’ mund ta shikojnë ndeshjen PSG – Real, biletat kalojnë mijëra euro
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:49, 19 December 2017
PSG ka njoftuar se ka shitur të gjitha biletat për këtë ndeshje që luhet në muajin mars.

Në më shumë se tre muaj që të luhet ndeshja në Parc Des Princes ndërmjet PSG-së dhe Real Madridit, klubi Francez ka njoftuar se ka shitur të gjitha biletat për këtë ndeshje që luhet në muajin mars.

Por, klubi i PSG-së gjithashtu i ka njoftuar tifozët e tyre që mund ta blejnë ndonjë biletë në webfaqen Ticketplace, pasi aty rishiten biletat për cmime më të mëdha.

Në këtë faqe tashmë po ndodhen bileta për këtë ndeshje dhe cmimi i tyre ka filluar të jetë drithërues për tifozët pasi po shkon nga 315 euro deri në 14 mijë euro(14.695 euro), që është një shumë jashtëzakonisht e madhe për një ndeshje futbollit, transmeton “Albeu.com”.

Para kësaj, dy klubet do të përballen më 14 shkurt në Bernabeu dhe klubi Madrilen ende nuk ka dalë me ndonjë komunikim për biletat e ndeshjes.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2