Vdiq ish ylli nga NBA në aksident trafiku – Lajmi.net
Vdiq ish ylli nga NBA në aksident trafiku
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:17, 1 February 2018
Rasual Butler u aksidentua me veturën e tij, Range Rover për faj të shpejtësisë së madhe.

NBA ka marrë një lajm shokues për vdekjen e Rasual Butler.

Ish basketbollisti i skuadrave të ndryshme nga NBA ka vdekur në një aksident trafiku, i shoqëruar nga gruaja e tij, Leah LaBelle.

Butler u aksidentua me veturën e tij, Range Rover për faj të shpejtësisë së madhe, transmeton “lajmi.net”.

Ai për 13 sezone në NBA ka luajtur për skuadrat si Miami Heat, New Orleans Hornets, Chicago Bulls, Toronto Raptors, Indiana Pacers, Washington Wizards dhe San Antonio Spurs. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble