Transferimi i parë i Unitedit këtë verë vjen nga Bayern Munich – Lajmi.net
Transferimi i parë i Unitedit këtë verë vjen nga Bayern Munich
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:13, 30 April 2018
Transferimi i parë i Manchester United këtë verë mund të vijë nga Bayern Munich.

‘Djajtë e Kuq’ janë të interesuar të forcojnë fazën e mbrojtjes për sezonin tjetër, ku synojnë titullin e Premierligës.

Siç raporton ‘The Sun’, Jose Mourinho pëlqen shumë mbrojtësin gjerman të Bayernit, Jerome Boateng.

Boateng në të kaluarën ka qenë pjesë e Premierligës, ku ka veshur fanellën e Manchester Cityt./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO