Trajneri i Leipzig zbulon të ardhmen e Keitas – Lajmi.net
Trajneri i Leipzig zbulon të ardhmen e Keitas
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 22:09, 29 July 2017
Trajneri i Leipzig, Ralp Hasenhuttl ka konfirmuar të ardhmen e mesfushorit që u kërkua me ngulm nga Liverpool.

Sipas tij është 100% e sigurt, që Keita do të vazhdojë të jetë pjesë e Leipzig edhe për sezonin e ardhshëm, transmeton lajmi.net

“Është 100% e sigurt, Keita do të luajë në Leipzig sezonin e ardhshëm. Ai është shumë i rëndësishëm për neve, dhe do të na ndihmojë në Champions League”, tha Hasenhuttl.

Ai e pranoi se ka pasur oferta nga Liverpool, por klubi është i vendosu të mos i pranojë ato.

Thuhej se skuadra e Klopp kishte ofruar deri në 70 milionë euro për mesfushorin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Keita, Leipzig

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool