Trajneri i Bayernit tregon të vërtetën për të ardhmen e Jerome Boateng – Lajmi.net
Trajneri i Bayernit tregon të vërtetën për të ardhmen e Jerome Boateng
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 8:00, 6 August 2018
Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, ka thënë se nuk ka asgjë të vërtetë lidhur me një interesim të mundshëm të Manchester United për mbrojtësin Jerome Boateng.

Reprezentuesi gjerman ka qenë i lidhur me një kalim në Francë te PSG, lajm ky i konfirmuar nga Karl Heinz Rummenigge.

Megjithatë, në momentet e fundit ka pasur lajme se Manchester United janë të interesuar për 29 vjeçarin që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Manchester Cityt.

“Lidhu me Jerome, nuk ka asgjë të re”, ka thënë Niko Kovac pas ndeshjes që Bayern Munich e fitoi 1:0 ndaj Manchester United.

“Ai ka luajtur një ndeshje të mirë sot”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO