Torino – Inter, shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO) – Lajmi.net
Torino – Inter, shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:20, 18 March 2017
Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Torino – Inter. Vendasit shënuan për 2:1, por Candreva barazoi në 2:2.


Antonio Candreva Goal HD – Torino 2-2 Inter… by HoFoot

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Inter, Serie A, Torino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown