Tjetër lajm i keq për Costan nga Chelsea – Lajmi.net
Tjetër lajm i keq për Costan nga Chelsea
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëvePremier LeagueSport 16:18, 4 September 2017
Sulmuesi spanjoll, nuk është përzgjedhur nga trajneri Conte për garën elitare evropiane.

Costa tashmë dihet se nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian, i cili që në fillim të verës i ka kërkuar të gjejë skuadër të re.

Mos përfshirja e Costas në skuadrën e Ligës së Kampionëve, shton zërat për largimin e tij në afatin kalimtar të janarit.

Costa pritet të kthehet te Atletico, dhe me skuadrën spanjolle do të mund të paraqitet në Ligën e Kampionëve, sigurisht nëse skuadra e Diego Simeones kalon fazën e grupeve./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Diego Costa, Premierliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper