Super-skemë dhe super-gol nga Juventus – Lajmi.net
Super-skemë dhe super-gol nga Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:51, 13 February 2018
Juve ka kaluar në epërsi me golin e Gonzalo Higuain.

Juventus ka zhbllokuar shifrat ndaj Tottenhamit.

Juve ka kaluar në epërsi me golin e Gonzalo Higuain.

Ai realizoi që në minutën e dytë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2