Super-goli i Xhemailit ia sjellë fitoren Zvicrës në miqësoren ndaj Greqisë – Lajmi.net
Super-goli i Xhemailit ia sjellë fitoren Zvicrës në miqësoren ndaj Greqisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:53, 23 March 2018
Zvicra e ka fituar miqësoren ndaj Greqisë në Selanik.

Ishte një gol i Blerim Xhemailit që i solli fitoren Zvicrës në këtë miqësore me rezultat 0-1.

Xhemaili shënoi në minutën e 59’, pas një goditje të jashtëzakonshme me gërshërë.

Në këtë ndeshje për ekipin e Zvicrës u paraqitën edhe Xhaka dhe Behrami./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy