Spanja më e fortë se Franca (VIDEO) – Lajmi.net
Spanja më e fortë se Franca (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 22:53, 28 March 2017
Spanja ka arritur të fitojë miqësoren ndaj Francës, me rezultat 0:2.

Kombëtarja Spanjolle ia ka dalë të fitojë 0-2 në udhëtim te Franca, në ndeshjen e zhvilluar në ‘Stade de France’.

Silva nga penalltia në minutën e 68’ dhe Deulofeu në minutën e 77’, shënuan për fitoren e Spanjës./Lajmi.net/


David Silva penalty Goal HD – France 0-1 Spain… by euro2016videos

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush