Shikoni këtë adoleshent se me sa dashuri e lan makinën – Lajmi.net
Shikoni këtë adoleshent se me sa dashuri e lan makinën
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 0:27, 28 February 2017
Një baba, i cili kishte lënë djalin e tij adoleshent vetëm që t’i lante makinë, ka marrë më tepër se çfarë kishte kërkuar pasi ka parë pamjet nga kamera e sigurisë.

Chris Assogna priste që të shihte djalin e tij të merrte makinën dhe të bënte një xhiro, por në vend të kësaj ai pa se 16-vjeçari e kishte marrë me më tepër pasion nga sa duhet larjen e makinës.

Videon argëtuese për të, Chris vendosi që ta shpërndante edhe në faqen e tij të Facebook, e prej këtij momenti ajo ka marrë më tepër se 25 mijë pëlqime dhe 55 mijë shpërndarje.

Fjalët kyçe: Larja, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals