Shikoni çfarë ndodh pas tensioneve të miqësores Fenerbahce-Kukësi – Lajmi.net
Shikoni çfarë ndodh pas tensioneve të miqësores Fenerbahce-Kukësi
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:15, 14 January 2018
Veç golave dhe spektaklit, miqësorja e luajtur në Antalia, mes Fenerbahçes dhe Kukësit prodhoi edhe tension dhe përplasje fizike në minutat e fundit të ndeshjes.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar as mediave turke të cilat i kanë kushtuar një vëmendje të veçantë këtij incidenti.

Dy protagonistët kryesor të zënkës ishin portierët, Volkan Demirel dhe Ervis Koçi.

Portieri turk shtyu portierin e tretë të Kukësit dhe nuk i ka shpëtuar dot kritikave të mediave turke. Ja çfarë shkruajnë ato:

Turkfutbol: Volkan Demirel zihet në ndeshje miqësore

Demirel

Futbolarena: Mbyllet me tension ndeshja me Kukësin

Futbol arena

Ajansspor: Volkan Demirel çmendet në ndeshjen kundër Kukësit

Alaniaspor

Goalbien: Shumë tension në ndeshjen miqësore. Volkan nis sherr

Goal Bien

thumb

Fjalët kyçe: Fenerbahce, Kukesi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush