Shënohet goli i parë në derbin Roma – Juventus (VIDEO) – Lajmi.net
Shënohet goli i parë në derbin Roma – Juventus (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:12, 14 May 2017
Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Romës, me golin e shënuar nga Lemina në minutën e 21-të.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AS Roma, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball