Shaqiri i lë ‘pa frymë’ të gjithë me veturën e re – Lajmi.net
Shaqiri i lë ‘pa frymë’ të gjithë me veturën e re
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 15:46, 7 December 2018
Xherdan Shaqiri ka marrë një dhuratë të veçantë.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri, ka marrë dhuratë një veturë të tipit Volskwagen.

Volkswagen ka kontratë sponsorizimi me Shaqirin, shkruan ‘lajmi.net’.

“I mora çelësat për veturën time të re. Faleminderit Volswagen”, ka shkruar Shaqiri në Facebook.

Veturën e re të Shaqirit mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO