Schalke – Ajax, Avdijaj në bankën rezervë – Lajmi.net
Schalke – Ajax, Avdijaj në bankën rezervë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:57, 20 April 2017
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës që luan për Schalken, Donis Avdijaj, do ta fillojë nga bankina sfidën ndaj Ajaxit në Ligën e Evropës.

Schalke: Fahrmann, Caligiuri, Howedes, Kolosinac, Meyer, Goretzka, Bentaleb, Stambouli, Burgstaller, Riether, Nastasic.

Ajax: 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Donis Avdijaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals