Rusia shënon golin e parë në Botëror – Lajmi.net
Rusia shënon golin e parë në Botëror
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:16, 14 June 2018
Gazinsky ka realizuar me kokë për 1:0.

Rusia ka kaluar në epërsi ndaj Arabisë.

Gazinsky ka realizuar me kokë për 1:0.

Ky është goli i parë i këtij Botërori. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO