“Ringjallja” e Panterës – Lajmi.net
“Ringjallja” e Panterës
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:39, 14 December 2017
RES Design ka rikrijuar supermakinën legjendare De Tomaso Pantera me emrin e ri Project Panther.

E bazuar te Lamborghini Huracan, Project Panther do të bëhet gati në fabrikën e re të firmës (në Modena të Italisë) dhe do të dalë në treg në gjysmën e dytë të vitit 2018.

Qëllimi kryesor i skuadrës dizenjuese të kësaj makine është krijimi i “makinave klasike të ardhshme që reflektojnë esencën e makinave ikonë”.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO