Renditja e golashënuesve në Premierligë – Lajmi.net
Renditja e golashënuesve në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:43, 12 February 2018
Në Premierligën angleze janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 27-të.

Manchester City ka shënuar fitoren e radhës, për të marshuar sigurt drejtë titullit, ndërsa rivalët e Manchester United u mposhtën në udhëtim te Newcastle United.

Fitore shënuan edhe Liverpool dhe Tottenham, me këta të fundit që mposhtën Arsenalin.

Renditja e golashënuesve pas xhiros së 27-të duket si në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Harry Kane, Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush