Real Madrid – PSG, çmim ‘rekord’ i biletës – Lajmi.net
Real Madrid – PSG, çmim ‘rekord’ i biletës
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:40, 29 December 2017
Pritet që të gjitha biletat të shiten për Real Madrid vs PSG.

ileta me çmimin më të ulët të mundshëm do të jetë 75 euro, në rreshtin e katërt pas golit, ndërsa bileta më e shtrenjtë do jetë 235 euro pranë vijës së gjysmëfushës në seksionin e shumë lakmuar Tribuna, transmeton Express.

Por, ka edhe shumë më shtrenjtë, biletat VIP.

Për ata që duan ta përcjellin këtë super ndeshje nga tribuna VIP, ekzistojnë dy opsione: 550 euro për ta parë ndeshjen mes Real Madridit dhe PSG-së nga Dhoma e Kampionëve të Evropës, apo 750 euro nga Dhoma e Muzeut.

Pritet që të gjitha biletat të shiten për Real Madrid vs PSG.

Përkundër çmimeve të larta, pritet që biletat të shiten komplet për këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy