Reagon edhe Bersant Celina: Kosova është Kosovë! (FOTO) – Lajmi.net
Reagon edhe Bersant Celina: Kosova është Kosovë! (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:38, 26 March 2017
Edhe Bersant Celina u ka dalë në mbrojtje tifozëve të Kosovës, ‘Dardanëve’, duke publikuar në llogarinë e tij në Facebook banerin ‘Kosovo is Kosovo” (Kosova është Kosovë).

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Bersant Celina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble