Ramos zbulon çfarë do t’i bëjë Higuainit në finalen kundër Juventusit (FOTO) – Lajmi.net
Ramos zbulon çfarë do t’i bëjë Higuainit në finalen kundër Juventusit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:28, 11 May 2017
Sergio Ramos ka plan të qartë për finalen e Ligës së Kampionëve kundër Juventusit.

Sergio Ramos ka thënë se do ta lë anash shoqërinë me Gonzalo Higuain në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Juventusit.

Finalja do të zhvillohet më 3 qershor në Cardiff. Kurse, Ramos do të ketë punë me ish bashkëlojtarin e tij, Higuain.

“Ai është shok i mirë dhe ne kemi miqësi të mirë nga koha kur ishte këtu”, deklaroi Ramos për “beIN Sports”, përcjell “lajmi.net”.

“Por, nuk do të jem i butë me të brenda fushës”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Real Madrid, Sergio Ramos

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3