Pse ylli i Bayern Munichut luan me këpucë të shqyera? – Lajmi.net
Pse ylli i Bayern Munichut luan me këpucë të shqyera?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:31, 7 November 2017
Mats Hummels luajti me këpucë të shqyera ndaj Borussia Dortmundit.

Mats Hummels u paraqit në fitoren e Bayern Munichut ndaj Borussia Dortmund me këpucë të shqyera.

Pas ndeshjes ai ka treguar arsyen, duke thënë se gishtërinjtë e këmbëve i ka të lënduar prandaj dhe është detyruar t’i grisë majat e këpucëve për të mos u bërë presion atyre.

“Nuk mund t’u bëj shumë presion gishtave të mëdhenj të këmbëve për shkak se janë të mavijosur. Duken paksa të thyer tani. Shpresoj se rregullohen javën që vjen”, ka thënë ai për Sky Sport.


Fjalët kyçe: Bayern Munich, Mats Hummels

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels