Probleme para shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Probleme para shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:14, 21 April 2017
UEFA ka njoftuar se ka probleme në transmetim direkt para shortit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: UEFA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy