Pogba ia jep Unitedit një super-lajm – Lajmi.net
Pogba ia jep Unitedit një super-lajm
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:45, 11 October 2017
Paul Pogba është më mirë dhe do të kthehet shumë shpejtë.

Ky është lajmi shumë i mirë që e ka marrë Manchester United sot.

Francezi ka postuar në Instagram një video ku shihet duke vrapuar, përcjellë “Lajmi.net”.

Mediat angleze shkruajnë që ai do të jetë gati për derbin ndaj Liverpoolit në fundjavë.

Mbetet të shihet nëse Jose Mourinho do ta ftojë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Paul Pogba

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool