Pikë e “ARTË” për Bayernin, fiton Dortmundi – Lajmi.net
Pikë e “ARTË” për Bayernin, fiton Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:24, 18 February 2017
Pas spektaklit në Ligën e Kampionëve kundër Arsenalit, Bayern Munich është rikthyer normalitetit në Bundesligë.

Bavarezët me shumë vështirësi kanë arritur të marrin një pikë nga udhëtimi te Hertha Berlin, duke barazuar 1:1.

Vedat Ibisevic në minutën e 21-të, shënoi golin e epërsisë për vendasit. Bayernin nga humbja e shpëtoi Lewandowski, duke shënuar në minutën e 96-të.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Dortmundi ka mposhtur 3:0 Wolfsburgun.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy