Pepe e bind Ronaldon që të transferohet në PSG – Lajmi.net
Pepe e bind Ronaldon që të transferohet në PSG
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 15:23, 19 June 2017
Informacione të reja mbi të ardhmen e Cristiano Ronaldos.

Sipas “El Transistor”, portugezi mund të transferohet te Paris Saint Germain.

Atë po tenton ta bind mbrojtësi bashkëkombas i Ronaldos, Pepe, përcjellë “Lajmi.net”.

Pepe ka arritur marrëveshje me PSG-në dhe po mundohet ta marrë edhe Ronaldon me vete në Paris. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo, Pepe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2