Notat e futbollistëve: Man Utd – Sevilla – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Man Utd – Sevilla
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:18, 13 March 2018

Sevilla ka bërë befasinë më të madhe të këtij rrethi të Ligës së Kampionëve.

Spanjollët kanë eliminuar Manchester Unitedin, përcjellë “Lajmi.net”.

Andalizuanët fituan 2:1 në “Old Trafford”, derisa ndeshja e parë ishte mbyllur 0:0.

Dy golat për Sevillan i realizoi Ben Yedder.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve. /Lajmi.net/

s2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO