Njihuni me modelin më të ri të Range Roverit (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me modelin më të ri të Range Roverit (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:44, 1 March 2017
Ashtu siç është paralajmëruar, kompania e njohur britanike Land Rover ka gati modelin e ri Range Rover, një model në formë të SUV-Coupes, i cili do të jetë rival i drejtpërdrejtë i modeleve të ngjashme të Mercedesit dhe BWM-së.

Pra, ai quhet Range Rover Velar i cili premierën botërore do ta mbajë sot, më 1 mars, ndërsa për publikun e gjerë do të prezantohet në panairin e veturave në Gjenevë.

Ndërkohë, para premierës janë shfaqur disa fotografitë e reja të këtij modeli.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO