Neymar duket që s’po mendon fare për Kupën e Botës – Lajmi.net
Neymar duket që s’po mendon fare për Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:43, 17 May 2018
Ylli i PSG ka publikuar disa foto intime me të dashurën e tij Bruna Marquezine ku të dy janë thuajse të zhveshur por të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Sytë e tifozëve brazilian janë të gjithë mbi Neymar pasi janë në ankth nëse “idhulli” i tyre do të jetë në gjendje të luaj në Botëror.

Vetëm pak ditë më parë Neymar deklaroi se është i frikësuar për gjendjen e tij në prag të fillimit të Botërorit, por mesa duket ai është në “top formë” dhe po kalon një kohë të qetë pranë të dashurës së tij.

Ylli i PSG ka publikuar disa foto intime me të dashurën e tij Bruna Marquezine ku të dy janë thuajse të zhveshur por të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO