Nesër Albert Bunjaki publikon listën me lojtarët e ftuar për Islandën – Lajmi.net
Nesër Albert Bunjaki publikon listën me lojtarët e ftuar për Islandën
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:56, 19 March 2017
Nesër më 20 mars (e hënë), në orën 11.00, në hotel “Emerald”, përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, z. Albert Bunjaki, do të mbajë një konferencë për media në prag të ndeshjes kualifikuese Kosova-Islanda, që zhvillohet të premten, më 24 mars, në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Me këtë rast Bunjaki do ta publikojë edhe listën e futbollistëve që do të ketë në dispozicion për këtë ndeshje./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool