Nëse ndodh kjo, Juventus eliminohet nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, Juventus eliminohet nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:56, 10 February 2018
“Calciomercato” shkruan se Juventus duhet të përmirësohet përndryshe nëse përsërit paraqitjen e duelit të fundit ndaj Fiorentinës, do të eliminohet nga Tottenham në Ligën e Kampionëve.

Juventus mposhti Fiorentinën me rezultat 2:0 në duelin e së premtes mbrëma në Serie A.

Por, “Bianconerët” ishin në vështirësi gjatë pjesës më të gjatë të ndeshjes edhe pse në fund fituan me golat nga Federico Bernardeschi dhe Gonzalo Higuain.

“Calciomercato” shkruan se Juventus duhet të përmirësohet përndryshe nëse përsërit paraqitjen e duelit të fundit ndaj Fiorentinës, do të eliminohet nga Tottenham në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Juventus dhe Tottenham zhvillojnë ndeshjen e tyre të parë, të martën. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble