Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë klubi i ri i Riberys – Lajmi.net
Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë klubi i ri i Riberys
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:46, 4 April 2018
Franck Ribery mund të largohet nga Bayern Munich.

Franck Ribery ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij.

Mesfushori i Bayern Munichut ka hyrë në muajt e fundit të kontratës në Bayern Munich.

Por, e përditshmja gjermane “Bild” raporton se në rast të largimit nga klubi bavarez, Ribery mund të shkojë larg nga futbolli evropian, përcjell “lajmi.net”.

Ylli i madh francez pëlqehet në Katar dhe në Superligën e Kinës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Franck Ribery

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3