Nëse keni fat, mund ta blini një biletë për finalen Juventus-Real Madrid me çmim qesharak – Lajmi.net
Nëse keni fat, mund ta blini një biletë për finalen Juventus-Real Madrid me çmim qesharak
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 20:43, 11 May 2017
UEFA ka zyrtarizuar sasinë e biletave për finalen e Ligës së Kampionëve, për dy finalistët.

Institucioni drejtues i futbollit evropian do të ndajë nga 18.000 bileta për Juventusin dhe Real Madridin.

Pjesa tjetër do të shkojë për UEFA-n, sponsorët, federatat dhe skuadrat pjesëmarrëse në këtë kompeticion, përcjellë “Lajmi.net”.

Biletat janë të katër kategorive, nga 53 euro më e lira deri në 462 euro, më e shtrenjta.

Finalja e madhe që luhet në Kardif, zhvillohet më 3 qershor. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO