Në vitin 2014 fitoi Kupën e Botës, pensionohet me lot në sy në moshën 28 vjeçare? – Lajmi.net
Në vitin 2014 fitoi Kupën e Botës, pensionohet me lot në sy në moshën 28 vjeçare?
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 23:15, 3 March 2017
Kevin Grosskreutz sot ka ndërprerë kontratën me Stuttgartin.

Fituesi i Kupës së Botës me Gjermaninë në vitin 2014, ditë më parë ishte përfshirë në një përleshje, dhe kjo i ka kushtuar me ndërprerje të kontratës me Stuttgartin.

Skuadra gjermane ka akuzuar 28 vjeçarin se ka prishur imazhin e Stuttgartit, dhe kjo nuk i është falur.

“Kam bërë një gabim dhe po ndihem keq”, ka deklaruar me lot në sy ish lojtari i Dortmundit.

“Unë jam gati të bartë pasojat. Më vjen keq për sjelljen time, u kërkoi falje familjes dhe miqve që kam krijuar këtë situatë, me vjen keq që në këtë formë po e lë Stuttgartin”, ka shtuar ai.

Në anën tjetër mediet gjermane kanë shkruar shumë Kevin Grosskreutz  mund edhe të pensionohet nga futbolli pas këtij skandali./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Kevin Grosskreutz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown