Ndodh befasia e parë në Wimbledon, eliminohet Rafael Nadal – Lajmi.net
Ndodh befasia e parë në Wimbledon, eliminohet Rafael Nadal
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 21:41, 10 July 2017
Ka ndodhur befasua e parë në turneun më të madh të tenisit, Wimbledon.

Tenisti spanjoll, Rafael Nadal është eliminuar në raundin e katër nga Gilles Muller.

Ndeshja mes Nadal dhe Muller zgjati rreth pesë orë, ndërsa, setin e pestë e fitoi tenisieri nga Luksemburgu 15:13./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rafael Nadal, Wimbledon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master